E-mail:
Hasło:
wschód:
zachód:
06:31
18:23
wschód:
zachód:
19:12
10:14
imieniny: Aurelii i Ładysława
Sobota
25 września 2021
TAK
NIE
Łabędzi śpiew bewika?
Gdzie: PP 1/2013 str. 26
Autor: Antoni Marczewski
Dział: Ochrona ptaków
W samym środku mroźnej i śnieżnej zimy siadam do tekstu poświęconego gatunkowi, który nieodmiennie kojarzy mi się z wczesnowiosennymi wyjazdami w okolice Warszawy, połączonymi z przeglądaniem stad migrujących ptaków blaszkodziobych. Prawdziwą ozdobą moich wizyt na wiosennych rozlewiskach Bugu są spotkania z łabędziami czarnodziobymi ? jeszcze pół wieku temu spotykanymi w Polsce rzadziej niż obecnie kurhannik, mornel czy mewa trójpalczasta.

Instrukcja pobierania artykułu
Aby pobrać artykuł należy:
  • Wysłać SMS o treści AP.PTAKIPOL na numer 73068. Koszt wysłania wiadomości SMS wynosi 3,69 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy wpisać w oznaczonym polu.
  • LUB
  • Dokonać przelewu za pośrednictwem Dotpay w wysokości 2,00 PLN brutto. Po zrealizowaniu płatności otrzymasz kod, który należy wpisać w oznaczonym polu. Kod dostępu zostanie wyświetlony na ekranie oraz wysłany na podany podczas realizacji płatności adres e-mail. Kliknij na logo "Zapłać online przez Dotpay", aby dokonać przelewu.
Pobranie artykułu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Kod:

Usługa SMS dostępna jest w sieciach Era, Plus GSM, Orange i Play. Usługi Premium SMS dostarcza i obsługuje system Dotpay.

Właściciel: Agencja Wydawniczo-Fotograficzna "AVES", ul. Kręta 5, 65-770 Zielona Góra

Kontakt: Dział reklamy: tel.: 22 659 36 50, e-mail: reklama@ptaki-polski.pl

Copyright © Agencja Przyrodnicza AVES 2019