E-mail:
Hasło:
wschód:
zachód:
06:31
18:23
wschód:
zachód:
19:12
10:14
imieniny: Aurelii i Ładysława
Sobota
25 września 2021
TAK
NIE
Kruki – wilcze ptaki, czyli o szorstkiej przyjaźni ptaków ze ssakami
Gdzie: PP 2/2020 str. 36
Autor: Mariusz Szyszka
Dział: Obserwacje
O tym, że kruki są bardzo inteligentne, wiedzą wszyscy. Literatura podaje wiele przykładów badań nad oswojonymi ptakami, które potwierdzają ich doskonałą pamięć, spostrzegawczość i kreatywność. Mnie interesuje ich życie w naturze, które mam przyjemność często obserwować. Relacje łączące kruki z innymi zwierzętami, sposoby zdobywania pożywienia – to jak wykorzystują przy tym różne gatunki, jak błyskotliwie potrafią się zachować i jak posługują się swoim sprytem. Najwięcej dowiedziałem się o krukach, tropiąc wilki. Bo tam gdzie są wilki, zwykle są też kruki.
Instrukcja pobierania artykułu
Aby pobrać artykuł należy:
  • Wysłać SMS o treści AP.PTAKIPOL na numer 73068. Koszt wysłania wiadomości SMS wynosi 3,69 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy wpisać w oznaczonym polu.
  • LUB
  • Dokonać przelewu za pośrednictwem Dotpay w wysokości 2,00 PLN brutto. Po zrealizowaniu płatności otrzymasz kod, który należy wpisać w oznaczonym polu. Kod dostępu zostanie wyświetlony na ekranie oraz wysłany na podany podczas realizacji płatności adres e-mail. Kliknij na logo "Zapłać online przez Dotpay", aby dokonać przelewu.
Pobranie artykułu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Kod:

Usługa SMS dostępna jest w sieciach Era, Plus GSM, Orange i Play. Usługi Premium SMS dostarcza i obsługuje system Dotpay.

Właściciel: Agencja Wydawniczo-Fotograficzna "AVES", ul. Kręta 5, 65-770 Zielona Góra

Kontakt: Dział reklamy: tel.: 22 659 36 50, e-mail: reklama@ptaki-polski.pl

Copyright © Agencja Przyrodnicza AVES 2019