E-mail:
Hasło:
wschód:
zachód:
06:23
18:34
wschód:
zachód:
17:59
04:07
imieniny: Filipiny i Eustachego
Poniedziałek
20 września 2021
TAK
NIE
Komunikaty. Od redakcji
Gdzie: PP 2/2020 str. 46
Autor: Redakcja Ptaków Polski
Dział: Rozmaitości
Prenumerata i numery archiwalne
Od 1 marca cena rocznej prenumeraty to 48,00 zł (brutto, VAT 8%). Oczywiście zmiana dotyczy nowych wpłat, wszystkie dokonane wcześniej gwarantują stałość ceny do końca opłaconego okresu. Szczegóły dotyczące zamówień są dostępne na stronie: www.ptaki- -polski.pl (w zakładce: Prenumerata). Na stronie WWW kwartalnika (w zakładce: Numery archiwalne) można znaleźć też informacje o dostępnych jeszcze zeszytach z lat ubiegłych oraz dokonać zamówienia z użyciem przygotowanego w tym celu formularza.
Konto bankowe wydawcy to: AP AVES, nr: 86 1140 2004 0000 3102 7860 4882 (mBank).
 
Ostatnie pożegnanie
W maju odszedł na zawsze Tomasz Ogrodowczyk. Znany był jako doskonały autor (lub współautor) filmów przyrodniczych (takich jak: „Moczary i uroczyska”, „Lasy bagienne”, „Magia sosnowego boru”) i nagrań ptasich głosów oraz fotograf (w 2010 r. na okładce kwartalnika gościł wykonany przez Niego piękny portret łabędzia). Prezentowaliśmy w naszym czasopiśmie także inne Jego dzieło, które było owocem pasji i chęci oddania hołdu nestorowi polskiej fotografii przyrodniczej – czyli odrestaurowanie zdjęć, udźwiękowienie i wznowienie w formie audiobooków Zielonej serii książek Włodzimierza Puchalskiego. Nade wszystko dla nas był On serdecznym, uczynnym Człowiekiem i prawdziwym Przyjacielem przyrody i ludzi. Dziękujemy za to wszystko, będzie nam Ciebie bardzo brakowało. R.I.P.
Instrukcja pobierania artykułu
Aby pobrać artykuł należy:
  • Wysłać SMS o treści AP.PTAKIPOL na numer 73068. Koszt wysłania wiadomości SMS wynosi 3,69 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy wpisać w oznaczonym polu.
  • LUB
  • Dokonać przelewu za pośrednictwem Dotpay w wysokości 2,00 PLN brutto. Po zrealizowaniu płatności otrzymasz kod, który należy wpisać w oznaczonym polu. Kod dostępu zostanie wyświetlony na ekranie oraz wysłany na podany podczas realizacji płatności adres e-mail. Kliknij na logo "Zapłać online przez Dotpay", aby dokonać przelewu.
Pobranie artykułu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Kod:

Usługa SMS dostępna jest w sieciach Era, Plus GSM, Orange i Play. Usługi Premium SMS dostarcza i obsługuje system Dotpay.

Właściciel: Agencja Wydawniczo-Fotograficzna "AVES", ul. Kręta 5, 65-770 Zielona Góra

Kontakt: Dział reklamy: tel.: 22 659 36 50, e-mail: reklama@ptaki-polski.pl

Copyright © Agencja Przyrodnicza AVES 2019